Харьков расширит торговые связи с Италией7 ноября 2017, 15:33

 

Харків співпрацюватиме з Італією у сферах торгівлі та науки. Про це сьогодні домовилися мер Геннадій Кернес та радник Посольства Італійської Республіки в Україні Джоель Мелькіорі. Представники Посольства також відзначили високий рівень розвитку міста.

Міжнародна співпраця та зміцнення зв’язків. Міський голова Геннадій Кернес зустрівся з радником Посольства Італії в Україні Джоелєм Мелькіорі. Мер відзначив, що Харків вже реалізував чимало знакових проектів та має не менш масштабні плани на майбутнє.

Геннадій Кернес Харківський міський голова 

Мы работаем в направлениях — создать максимально удобные условия для жизни людей. За последний год мы открыли три больших центра административных услуг. Также мы делаем большой проект реконструкции городского зоопарка. Харьков — первый город в Украине, который начинает реализацию проекта единого проездного билета.

Також Харків вже підписав угоду з міжнародними партнерами та скоро у місті розпочнуть будувати нові станції метро — Державінську та Одеську. Італійські компанії, підкреслив дипломат, зацікавлені взяти участь у цьому проекті. Місто, наголосив мер, відкрите, тендери проводитимуть прозоро. Закордонні гості відзначили економічний потенціал Харкова та запропонували розширити торгівельні відносини. 

Джоель Мелькіорі заступник Голови Місії, радник Посольства Італійської Республіки в Україні 

Ми знаємо, що Харків, як індустріальне і як торгівельне місто, розвинуте на високому рівні. Саме тому ми впевнені, що італійські компанії знайдуть можливість для інвестування у ваш регіон. Саме тому з мером ми обговорили, яким чином можна організувати обміни між підприємцями Італії та Харкова та що для цього потрібно зробити. 

Крім того, сторони співпрацюватимуть у сфері науки. Взагалі, відзначили гості, Харків їх приємно вразив. 

Джоель Мелькіорі заступник Голови Місії, радник Посольства Італійської Республіки в Україні 

Для мене було знаковим і я був у захваті господарської частиною міста, тобто наскільки тут чисто, наскільки доглянуті парки та як ефективно відбувається управління містом. 

Вже по приїзду до Києва, говорить радник, розпочнеться активна робота по обговореному з мером Харкова планом.

А поделиться?