Харківщина у 2020 році опустилася на передостаннє місце серед регіонів України, – голова ОДА КучерХарківська область ще минулого року очолювала рейтинг регіонів

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, це питання обговорювали сьогодні, 14 січня, під час спільного засідання керівного комітету та робочої групи з розробки Стратегії розвитку Харківської області на період 2021 – 2027 років та Плану заходів на 2021 – 2023 роки.

 

«Харківщина знаходилась на 5-му місці серед інших регіонів України. За день до мого призначення, була проведена певна аналітика, і наша область змістилася на 14-те місце. Реалії такі, що на сьогодні ми є передостанніми», — повідомив Кучер.

 

Він звернувся до всіх присутніх фахівців із проханням максимально включитися в процес розробки Стратегії розвитку регіону до 2027 року. Для розробки Стратегії створена робоча група, до якої входять більше 200 фахівців, і керівний комітет, до якого увійшли 20 осіб. Усі залучені фахівці розподілені на 17 підгруп. За кожною підгрупою закріплений певний напрямок питань: децентралізації, освіти, охорони здоров’я, розвитку культури, ЖКГ, громадської безпеки, природокористування та екології, розвитку підприємництва та інституцій громадянського суспільства тощо.

 

«Ми всі знаємо, наскільки важлива ця стратегія. Це фактично дорожня карта нашого регіону. Багато чого від неї залежить. Усі мають розуміти, що в наступному, 2021 році, ми, якщо вчасно захистимо цю стратегію, можемо отримати близько півмільярда гривень від ДФРР. Якщо не захистимо, то ми ці гроші можемо загубити», — наголосив Кучер.

 

Довідка Depo.Харків. У травні 2019 року Кабінет міністрів України оприлюднив дані моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів за 2018 рік. Згідно цього підрахунку, Харківщина очолила рейтинг соціально-економічного розвитку областей України.

 

Зокрема, Харківська область мала найнижчий рівень безробіття в Україні, найвищий у державі рівень охоплення населення соціальними послугами та була другою за рівнем зайнятості населення.

Більше новин про події у світі читайте на
Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1
data-matched-content-columns-num=4
data-matched-content-ui-type=»image_stacked»

‘;
document.getElementById(‘fb-comments-block’).innerHTML = fb_block ;