Харківщина та Житомирщина допоможуть відбудувати Калинівку на ВінниччиніTOP Новости: 08.0918:33

Під час зустрічі серед іншого йшлось й про інвестиційну привабливість Вінницької області та Вінниці – відбулась презентація успішних інвестиційних проектів, реалізованих на території регіону

08.0911:53

У кінці серпня виник не зовсім зрозумілий ажіотаж навколо забудови житлового масиву «Барський», що біля межі Вінниці. Конфлікт, що виник між забудовником і власником земельної ділянки, залагоджено за допомогою поліції…але будівництво триває

06.0912:53

У Вінницькій області черговий скандал, пов’язаний з діяльністю представників партії «Свобода», які вирішили по-рейдерськи захопити благодійний фонд «Волонтерський тил», що допомагає військовим в зоні АТО і тяжкохворим дітям

06.0912:18

Мазур разом з екс-заступник голови облорганізації Партії регіонів і колишнім главою Вінницької облради часів Януковича Сергієм Татусяком поїхав «потусити» на Економічний форум у польському місті Криниця-Здруй

28.0819:33

День міста Вінниці розпочнеться о 14-00 годині на Майдані Незалежності. Напередодні — 8 вересня — пройде церемонія нагородення переможців 11 Вінниціанського кінофестивалю.

28.0811:43

24 серпня, в День Незалежності України, в Гавришівці Вінницького району перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Андрій Гижко відкрив новий футбольний стадіон, поле якого відповідає міжнародним стандартам UEFA.

18.0813:39

Сьогодні на сесії депутати міської ради підтримали вибір вінничан – тож тепер уже офіційно Почесним громадянином міста Вінниці стала Раїса Панасюк.

17.0815:43

10 років тому Вороновицький психоневрологічний інтернат мав 50 га власної землі. Тепер він їх орендує, щорічно сплачуючи 78 тис. гривень

09.0813:30

Подробиці будівництва на околиці Вінниці розповів у своєму Фейсбуку та виклав фото Ігор Гуменний — український підприємець і громадський діяч, президент UBC Group

12.0708:21

Ексклюзивне інтерв’ю з першим заступником голови Вінницької обласної адміністрації про поточний стан справ у сільському господарстві, промисловості. Плани на нові дороги, об’єднанні громади та коли зникнуть районні органи влади.

Харківщина та Житомирщина допоможуть відбудувати Калинівку на Вінниччині

Дата: 28.09.2017 Время: 15:03:40

Вінниччині, на відновлення пошкоджених будівель у Калинівському районі, допомогу вже надають сусідні області – Житомирська та Харківська.

Про це повідомив сьогодні під час 24 сесії обласної Ради перший заступник голови облдержадміністрації, керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Андрій Гижко.

«Наразі з нами вже зв’язались сусідні області – Житомирська і Харківська, які будуть надавати в якості допомоги будівельні матеріали для початку будівельних і відновлювальних робіт. Ми також відкрили спеціальний благодійний рахунок, реквізити якого є на сайті ОДА, це благодійний рахунок, де накопичуватимуться відповідні ресурси», — зазначив посадовець.

Цивільні комісії будуть обстежувати усі домоволодіння щодо оформлення актів для відшкодування збитків. Як повідомив Андрій Гижко, зараз є 7 помешкань, які необхідно відновлювати : « В Україні працює всього два заводи з виготовлення шифера, тому усю продукцію ми викупляємо одразу «з коліс». Ще очікуємо прибуття будівельних матеріалів з Житомирської та Харківської та інших областей. В Калинівці, на базі машинобудівного заводу, організовуємо майданчик, куди будуть завозитися будівельні матеріали. Там є охорона, є кран-балки і є розвантажувачі та склади для зберігання шиферу і скла, — підсумував керівник штабу.

Посадовець також нагадав, що до повноважень районної та обласної комісій з надзвичайних ситуацій входять заходи щодо оформлення актів нанесених збитків, які будуть підставою для компенсації населенню будівельних матеріалів та здійснення необхідних виплат.

 

Автор статьи:
Винница Daily
Должность: Редакция Винница Daily

Последняя статья автора:
28.0915:03

Вони будуть надавати в якості допомоги будівельні матеріали для початку будівельних і відновлювальних робіт

© Винница Daily 2015

А поделиться?