Харківський університет відвідав один з найвидатніших електротехніків світу (ФОТО)Студентам НТУ «ХПІ» прочитав лекції професор американського університету Надер Енгета

Depo.

Сьогодні 14:39

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі НТУ «ХПІ», політехнічний інститут відвідав американський професор Університету Пенсильванії Надер Енгета.

За відомостями університету, він прочитав кілька лекцій для студентів і викладачів, які присвячені метаматеріалам, нанофотоніці, оптичній візуалізації.

Перед лекціями професор Енгета зустрівся з керівництвом «ХПІ». Обговорювалися питання, які стосувалися необхідності проведення лекцій для студентів і викладачів вишу, а також можливості подальшої співпраці.

Енгеті вручили диплом та мантію Почесного доктора НТУ «ХПІ».

Довідка Depo.Харків. Надер Енгета — професор електротехнічної та системної інженерії ім. Х. Недвілла Рамсі в Університеті Пенсільванії (Флорида, США).

Освіту здобув у Тегеранському університеті (ступінь бакалавра в галузі електротехніки) і Каліфорнійському технологічному інституті (ступінь магістра в галузі електротехніки, PhD в галузі електротехніки). Він розробив активну дослідницьку програму з різних наукових тем у галузі оптики і мікрохвиль, починаючи від метаматеріалів і нанофотоніки, до оптичних візуалізацій, оптичних пристроїв з одним атомом, нанометрових схем.

У 2006 році професор Надер Енгета увійшов до топ-50 лідерів у галузі науки і техніки за версією журналу Scientific American.

А поделиться?