Харківський тиждень у Вікіпедії
Харків – місто на межі зіткнення культур, світоглядів, цивілізацій. Тож, аби розповісти більше про історію, людей та місця Харкова – активісти ініціювали так званий Харківський тиждень Вікіпедії. Впродовж цього часу усіх бажаючих закликають доповнити українськомовний сегмент інтернет-енциклопедії статтями про Харків. У Харкові активних авторів, які пишуть для Вікіпедії з десяток, всі вони пишуть, про ті теми які їм цікаві. До цього тематичного тижня долучилось вже 43 користувачі.

Як розповідають дописувачі, сьогодні електронна енциклопедія, є ще й зброєю у інформаційній війні, тож ті хто має статус патрульних Вікіпедії, відслідковують щоб написане відповідало дійсності. Викладач Харківського університету Дмитро Власенко заохочує своїх студентів доповнювати український сегмент Вікіпедії, перекладаючи тематичні статті з інших мов. Вважає таке навчання ефективнішим за реферати.

Українська Вікіпедія займає 16 місце за наповненням. Найбільше ж статей в електронній енциклопедії англійською мовою.

Опадів на більшості територій України не очікується, одначе теплих днів також чекати не варто, попереджають синоптики Упродовж всього тижня в Україні погода буде холодною, а … Детальніше

А поделиться?