Харківський суд забрав у «кікбоксерів» Каратуманова шашличну і лазню в лісіГоспсуд Харківської області зобов’язав ТОВ «Федерація боксу та кікбоксінгу» передати ДП «Жовтневе лісове господарство» всі об’єкти, розміщені приватниками у селищі Безлюдівка

Як передає Depo.Харків із посиланням на громадську організацію «Харківський антикорупційний центр», про це стало відомо із судового рішення,

Два роки тому представники прокуратури звернулися до суду щодо самовільного зайняття ТОВ «Федерація боксу і кікбоксінгу» земель на території Васищівського лісництва за відсутністю дозвільних документів. Мова йде про ділянки загальною площею 80,3 га, у тому числі води 70,3 га, інших угідь (пісків) — 10 га.

У червні 2017 року суд постановив зобов’язати приватників звільнити самовільно зайняті землі із приведенням їх до стану, в якому вони були до надання в користування. Судом було прийняте таке рішення у зв’язку з тим, що вказані дії відповідача завдають шкоди інтересам держави, а приміщення, серед яких будинки відпочинку, кафе, шашлична та лазня, побудовані самовільно, не введені в експлуатацію та розташовані на земельній ділянці, що перебуває в постійному користуванні ДП «Жовтневе лісове господарство».

У відповідь на рішення суду підприємцями було подано апеляційну скаргу, але постановою суду її було залишено без задоволення, тож самовільно зайняті земельні ділянки підлягали поверненню державі та звільненню від побудованих конструкцій.

Однак на початку травня представники державного підприємства «Жовтневе лісове господарство» знову звернулися до суду із заявою про зміну способу виконання попереднього рішення, в якій попросили суд зобов’язати приватників передати держпідприємству об’єкти, розташовані на самовільно зайнятих землях.

Цікаво, що представники ТОВ «Федерація боксу та кікбоксінгу» повністю підтримали заяву позивача та попросили суд розглянути останню справу без них.

У середині травня суд дійшов висновку, що задоволення зазначених прохань позивача сприятиме захисту інтересів держави, та вирішив задовольнити заяву у повному обсязі.

Нагадаємо, що ТОВ «Федерація боксу та кікбоксингу» записане на Дмитра Сторожева, Артура Степаньяна та Тетяну Картуманову. Керівником вказаний Олег Завгородній.

Сторожев очолював Чугуївську райспоживспілку, Степаньян – підприємець, який володіє ТОВ «Міраж», а Тетяна Каратуманова – дружина депутата облради від «Опозиційного Блоку» Олега Каратуманова.

А поделиться?