Харківський оборонний завод відправив техніку у Таїланд та Пакистан (ФОТО)ДП «Завод імені. В.О. Малишева» (Харків) у зазначений термін відправив танки у Таїланд та партію моторно-трансмісійних установок Пакистан

Depo.

Сьогодні 13:51

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі заводу, про це заявив комерційний директор державного підприємства Дмитро Колесников.

За його даними, і танки, і установки були відправлені наприкінці грудня.

«Чергові танки в рамках тайського контракту були відправлені замовнику. Бойові машини пройшли стаціонарні та польові випробування, жодних зауважень зі сторони приймаючої делегації не було, – зазначив Колесников. – Вся наша продукція була перевірена замовником, про що підписані відповідні сертифікати».

По контракту з Таїландом заводу ім. Малишева залишилося здати декілька бойових машин, виконання домовленостей планують завершити у першому кварталі 2018 року.

Колесников також нагадав, що моторно-трансмісійні установки завод почав поставляти в Пакистан у 2016 році.

«Відвантажена вже п’ята партія. На нашому підприємстві перебуває постійно діюча інспекція із республіки Пакистан, яка разом з нашими фахівцями приймає деталі, що входять в склад комплекту поставки, – зазначив комерційний директор. – Моторно-трансмісійні установки представляють собою комплекти, в які входять двигун, трансмісія, системи обслуговування двигуна, система очистки повітря, броньований дах. В подальшому всі ці комплекти встановлюватимуться на пакистанські бойові машини «Аль-Халід-1″. Наші фахівці в якості спостерігачів будуть присутні при цьому процесі».

Як повідомляв Depo.Харків, на ДП «Завод ім. Малишева» відновили два танка БМ «Булат», які використовували у зоні бойових дій на Донбасі.