Харківський курсант розповів слідчим нові обставини свого порятунку з палаючого Ан-26Слідчі Державного бюро розслідування вже допитували 20-річного В’ячеслава Золочевського, який вижив після падіння літака Ан-26 поблизу Чугуєва Харківської області

Курсант, який вижив після падіння літака Ан-26 на Харківщині, В’ячеслав Золочевський вже спілкувався зі слідчими ДБР, заявив сьогодні, 27 вересня, голова Харківської обладміністрації Олексій Кучер, передає Depo.Харків.

«Слідчі ДБР вже ставили питання, певні обставини, які він згадує, викладені у протоколі допиту, пізніше про це стане більш відомо. Сьогодні він лише додатково повідомив, що Господь зберіг його життя, тому що він перебував у певній капсулі, як фюзеляж літака, частиною літака прикрило його і тому вогонь не дістав його. Він отямився і це надало можливість йому залишити ту частину літака, яка палала», — сказав Кучер.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області курсант, який вижив під час авіакатастрофи, не вистрибував із літака. 

Під Харковом розбився військовий літак АН-26. Катастрофа сталася 25 вересня близько 20:45 поблизу міста Чугуїв, поруч із трасою М-03. Кількість загиблих на місці сягнула 25 осіб. Ще один курсант загинув у лікарні від отриманих опіків. ДБР розпочало розслідування за фактом порушення правил польотів та підготовки до них, що спричинило катастрофу та тяжкі наслідки (ст. 416 КК України).

На Харківщині у зв’язку з катастрофою літака Ан-26 оголосили День жалоби.