Харківський «Хатіко» обрав собі нових господарів

Октябрь 3, 2018 00:35Пес сам прийшов до людей, які його годували.

На Харківщині собаку, котрого кинули помирати  на узбіччі у зав’язаному мішку, врятував перехожий і хотів забрати, однак пес щоразу повертався і чекав господарів, які його зрадили. За вірність пса прозвали «Героєм» і опікувалися ним всім селом, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Тепер у Героя солодке життя: подружжя пенсіонерів Мирошників годує його кілька разів на день і не лише основною стравою, а й десертом. Печиво, кажуть, подяка за те, що обрав саме їх. «Він вирішив, що він наш друг, що ми його приймемо. Собачим серцем чи душею», — каже Валентина Мирошник.

ВідеоПес, якого господарі покинули у зав’язаному мішку, обрав собі новий дім

ТСН вже розповідала, як собаку, яку кинули помирати на узбіччі у зав’язаному мішку, врятував перехожий. Він кілька разів намагався забрати знайду додому, але той щоразу повертався — чекав господарів, які його зрадили. За вірність пса прозвали Героєм і опікувалися ним всім селом. Врешті, після довгих місяців самотності він обрав собі новий дім. 

Напівживого собаку рік тому кинули на узбіччі неподалік cела невідомі. «Зав’язали в мішку, думали, що він подохне в ямі», — каже рятівник Віктор Головко. Чоловік кілька разів забирав собаку додому, але той щоразу вертався на  місце, де його залишили помирати. «Мабуть, чекав своїх господарів, котрі його кинули. Собаки вірні істоти», — міркує Віктор. 

Долею Покровського «Хатіко» перейнялося все село. Собаку назвали Героєм і змайстрували йому на зиму буду. Проїжджаючи повз неї, чи не кожен зупинявся підгодувати знайду. Так минуло багато місяців, аж поки цього літа Герой не влаштувався в саду Мирошників. «Я його обійняла, погладила. Героюшка-Героюшка. Пішла покликала чоловіка, ми його погодували і так він у нас і зостався», — розповіла Валентина Мирошник.

Фотогалерея Був обгорілий та ледь дихав: зворушлива історія собаки, який чудом вижив у нищівний пожежі в Греції (4 фото)

1 серпня, 00:11

Кількість переглядів 2512

Тарілки та сіно тепер лишились на місці, де раніше жив Герой – він пішов у село до людей, які живуть за кілька кілометрів, на іншому кінці села. Як пес знайшов дорогу до їхнього дому, Мирошники й гадки не мають. Підозрюють, що запам’ятав їх, коли вони його підгодовували. «По запаху, по слідах, як можуть собаки. Він уже знав нас, обнюхував машину нашу», — каже Валентина.

Окрім Героя, на подвір’ї живе ще три собаки, але саме він став улюбленцем, зізнається Володимир Мирошник. Бо надзвичайно вірний і не лишає господарів ні на хвилину. «Кукурузу убирали. Дивишся, взяв качан, пішов. Сидить, луще. Піти накосити траву – ми накосили разом з ним», — розповів чоловік.

Читайте також: У Харкові на авіазаводі живе місцева «Хатіко», яка вже 4 роки чекає на господаря

Тим часом рятівник Покровського «Хатіко» про пса не забуває. Тому, що Герой таки знайшов свій дім, Віктор Головко радий. «Не ревную. Нехай буде», — каже він. Чоловік бачить, що «Хатіко» тут люблять. І справді, нові господарі собаки вже й уявити, як жили без пса, не можуть. «Його доля мене дуже вразила. Дуже я його люблю», — каже Валентина Мирошник. «Поки ми живі, він буде з нами», — додає вона.

Кореспондент ТСН Павло Посохов

А поделиться?