Харківський аеропорт назвав найпопулярніші напрямки жовтняУ жовтні послугами харківського аеропорту скористувались 68,6 тисяч пасажирів

Depo.

Сьогодні 10:45

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Міжнародного аеропорту «Харків», за аналогічний період минулого року пасажиропотік складав 55,1 тисячі пасажирів (кількість пасажирів зросла на 24%).

В аеропорті зазначили, що за десять місяців 2017 року загальний пасажиропотік досяг показника в 685,3 тисячі людей, що на 38% більше, ніж за той же час в 2016 році.

Найбільш популярними напрямками жовтня виявилися Стамбул (авіакомпанії Turkish Airlines, Pegasus, Atlasglobal), Київ (МАУ), Анталія (Windrose, Azur Air Ukraine, Atlasglobal, Bravo Airways, МАУ), Шарм-Ель-Шейх (Utair Ukraine, МАУ), Тель-Авів (МАУ), Варшава (LOT Polish Airlines), Мінськ (Belavia).

Частка пасажиропотоку на міжнародних рейсах склала 76%, на внутрішніх – 24%.

Крім того, аеропорт готується до зимового періоду і планує нові напрямки — у розкладі вже з’явилися рейси в Кіттілу (Фінляндія) та Марібор (Словенія). «Також ми очікуємо традиційної популярності рейсів в теплі Шарм-Ель-Шейх, Стамбул, Тель-Авів», — додали в прес-службі.

Як повідомляв Depo.Харків, у 2017 році на Південній залізниці через порушення правил безпеки травмувалися 66 осіб.

А поделиться?