Харківських студентів відправлять до ЯпоніїСтуденти НТУ «ХПІ» отримають можливість пройти стажування в Японії

Depo.

Сьогодні 11:30

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі вишу, НТУ «ХПІ» відвідали міжнародний експерт у різних секторах діяльності державних національних банків Масару Танака і координатор програми JICA (Japan International Cooperation Agency) Олександра Чала.

За словами проректора Геннадія Хрипунова, університет продовжує реалізовувати програми, пов’язані з можливістю стажування та працевлаштування студентів технічних напрямів за кордоном.

«На зустріч з японськими представниками ми запросили не лише студентів-айтішників, а й тих, хто навчається суміжним напрямкам (комп’ютерна інженерія, комп’ютерні технології), а також пов’язані з інженерними спеціальностями — представників механіко-технологічного, машинобудівного, інженерно-фізичного та інших факультетів», — заявив проректор.

Результатом переговорів стало відкриття безкоштовних курсів японської мови для студентів старших курсів для IT-спеціальностей. Вони розраховані на 8 місяців, перше заняття відбудеться 24 жовтня.

За підсумками навчання японській мові група студентів отримає можливість поїхати на стажування до Японії. Після навчання у них буде можливість влаштуватися на роботу в японські IT-компанії, які знаходяться в Україні.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсмени перемогли на кубку світу з акробатичного рок-н-ролу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

А поделиться?