Харківські волейболістки вже переїхали до Житомира і готуються до нового сезонуРаніше ми повідомляли про можливий переїзд до Житомира жіночої волейбольної команди Вищої ліги з Харкова. Як стало відомо «Спортивному Житомиру», харківські волейболістки вже у Житомирі і разом із своїм тренером — Анатолієм Казьмірчуком — готуються до нового змагального сезону. Очікується, що команда під назвою ВК «Полісянка» стартуватиме в чемпіонаті України в середині листопада, а її представлення для ЗМІ відбудеться вже найближчим часом.

За попередньою інформацією, до Житомира переїхали частина волейболісток харківського національного педагогічного університету, які раніше грали за вищолігову «Харків’янку». Втім харківська команда залишилася і зберегла прописку у Вищій волейбольній лізі України. Тому новостворена «Полісянка» (Житомир) почне грати у Першій лізі чемпіонату України і буде боротися за підвищення в класі. 

Харківські волейболістки зараз живуть у готелі «Спортивному» та тренуються в спортивній залі ЖДУ. Минулого тижня з ними зустрічалися голова житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Світлана Гресь. Очікується, що 01 січня усі дівчата команди (попередня назва — «Полісянка»), які вже мають спортивний розряд, будуть зараховані до Житомирської обласної школи вищої спортивної майстерності. 

Спортивний Житомир

А поделиться?