Харківські танки та новітні БТР презентували на міжнародній виставці зброї в КаїріДержавний концерн «Укроборонпром» на міжнародній виставці EDEX-2018 презентував передові розробки та можливості українського оборонно-промислового комплексу

Про це повідомляє прес-служба державного концерну «Укроборонпром», передає Depo.Харків.

За відомостями прес-служби, українська сторона показала можливості глибокої модернізації танків Т-62 та Т-72 шляхом заміни застарілих радянських двигунів на сучасні українські 6ТД-2.

«Враховуючи те, що вітчизняний двигун вдвічі потужніший за радянські, ремоторизовані танки отримають значно більшу прохідність та маневреність. Окрім того, двигуни 6ТД, які розроблені у «Харківському КБ двигунобудування» та виробляються на «Заводі ім. Малишева», вже неодноразово у реальній експлуатації довели свою ефективність навіть за екстремальних температур та погодних умов», — наголошують в «Укроборонпромі».

Також міжнародним партнерам запропоновано оснащення бойових машин додатковим передовим обладнанням українського виробництва, зокрема системами активного та динамічного захисту. На виставці демонструються і можливості БТР-3, який виготовляється «Київським бронетанковим заводом» та БТР-4 від «Харківського конструкторського бюро ім. Морозова».

Довідка Depo.Харків. Міжнародна виставка оборонної та військової промисловості «EDEX-2018» з 3 по 5 грудня 2018 року вперше проходить у Міжнародному виставковому центрі в Каїрі під патронатом президента Абдель Фаттаха ель-Сісі. Виставка оранізована міністерством оборони та військової промисловості спільно з британською компанією Clarion Events.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждала жінка.