Харківські студенти встановили музичний рекорд України (ФОТО)Понад 4 тисячі студентів Харківського університету ім. В. Н. Каразіна заспівали духовний гімн України

Depo.

Сьогодні 14:28

ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент, мистецька акція пройшла сьогодні, 18 жовтня, біля входу у північний корпус ХНУ ім. В. Н. Каразіна. Студенти, викладачі, а також ліцеїсти — загалом 4 624 людини — разом заспівали твір Миколи Лисенка «Молитва за Україну».

Виконання пісні зафіксували представники Національного реєстру рекордів України у категорії «Виконання духовного гімну України».

«Українці, вони ментально дуже духовні, і саме виконання духовного гімну об’єднує багатьох людей у прагненні висловити сподівання на краще, сподівання на мир в Україні», — пояснила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Вона також зазначила, що рекорд у даній номінації вже кілька разів встановлювали. Останній раз його встановлювали цього ж року у Трускавці. Тоді «Молитву за Україну» заспівали 2 843 людини.

Сьогоднішню акцію в університеті приурочили до дня народження Миколи Лисенка, який сам був студентом ХНУ.


Довідка Depo.Харків. Духовний гімн українців «Молитва за Україну» — урочистий хоровий твір, відомий також під назвою «Боже великий, єдиний, нам Україну храни», вважається найвидатнішим твором Миколи Лисенка. Відомі аранжування Віктора Матюка, Кирила Стеценка та Олександра Кошиця.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

А поделиться?