Харківські рослинники постійно вдосконалюють свої вміння у вирощуванні дивовижних рослин/ ФотоПо одинці і з товаришами, старі й малі, селяни і городяни, чоловіки і жінки — вони постійно «прагнуть до нових вершин» в розведенні наркотичних маку та конопель для власних потреб

Останні рекордсмени — це 62-річний пенсіонер з селища Високий, у якого  поліціянти виявили 319 кущів  конопель. Як і всі інші пенсіонери-«рослинники», цей громадян заявив, що виростив таку купу наркоти для особистого вживання, — повідомляє «Справжня Варта». 

До нього поліція «відзначила заслуги»  55-річної селянки з Богодухова, яка  засадила город 550 кущами маку снодійного та 134 кущами коноплі.

А ось тепер прокуратура повідомила, що у с. Бердянка Зачепилівського району цілу плантацію конопель /на фото/.

Під наркотичні рослини власники відвели дві теплиці, добре доглядали й удобрювали рослини. Загалом правоохоронці виявили та вилучили  700 кущів та 4 мішки висушеної коноплі.

Кримінальне провадження розпочато за фактом посіву та вирощування конопель (ч. 1 ст. 310 КК України). Наразі вирішується питання про перекваліфікацію провадження на більш тяжкий злочин та щодо затримання мешканця будинку з плантацією у порядку ст. 208 КПК України.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».