Харківські промисловці продали товару на 117 млрд грнЗ початку року підприємства Харківської області реалізували промислової продукції на 117,9 млрд грн

Depo.

Сьогодні 12:37

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі ГУ статистики в Харківській області, із загального обсягу на продукцію переробної промисловості припадає 53,1%, добувної промисловості і розроблення кар’єрів – 29,7%, підприємств з постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – 15,9%, підприємств з водопостачання; каналізації, поводження з відходами – 1,3%.

За даними облуправління, 34,5% (або 21,6 млрд грн) виробленої продукції – харчові продукти, напої і тютюнові вироби, 21,1% (13,2 млрд грн) – продукція машинобудування.

До списку найкрупніших за обсягами реалізованої промислової продукції підприємств області входять: Філія Газопромислове управління «Шебелинкагазвидобування» ПАТ «Укргазвидобування», ПрАТ «Філіп Морріс Україна», АК «Харківобленерго», Виробничий підрозділ «Шебелинське відділення з переробки газового конденсату та нафти» Філії «Управління з переробки газу та газового конденсату» ПАТ «Укргазвидобування», ТОВ «Харківгаз збут», КП «Харківські теплові мережі», Структурний підрозділ ТОВ «Еско-північ» у с. Ординка, ЗАТ «Виробнича компанія «Укрнафтобуріння», Зміївська теплова електрична станція ПАТ «Центренерго» та ПАТ «Харківська ТЕЦ-5» на які припадає 50,7% обсягу реалізації.

Як повідомляв Depo.Харків, «Харківський політехнічний інститут» готуватиме фахівців для ПАТ «Харківський тракторний завод» у форматі дуального навчання.

А поделиться?