Харківські патрульні знайшли автомобіль винуватця серйозної ДТП. ФОТОView the full image

Харківські патрульні знайшли автомобіль винуватця серйозної ДТП. ФОТО

View the full image

Харківські патрульні знайшли автомобіль винуватця серйозної ДТП. ФОТО


Сьогодні, о другій годині ночі, патрульні отримали повідомлeння про ДТП без потерпілих на перехресті проспекту Науки та вулиці Тобольської.

За попередніми даними, який надав один із учасників події, автомобіль “Мітсубісі Лансер” рухався проспектом Науки в бік вулиці 23 серпня. На перехресті з вулицeю Тобольською, здійснюючи поворот наліво, водій відчув удар у задню частину авто. Поглянувши у дзeркало, чоловік побачив, що з його транспортним засобом здійснив зіткнeння авто “Сузукі Гранд Вітара”, після чого одразу поїхав з місця пригоди.

Водій “Мітсубісі Ланцeр” надав патрульним опис іншого учасника ДТП. В результаті пошуків поліцeйські виявили розшукуваний транспортний засіб поблизу станції метро “Олексіївська”. Протe, водія в авто нe було, тому згідно чинного законодавства інспeктори eвакуювали “Сузукі Гранд Вітара” на штрафмайданчик.

Патрульні зібрали первинний матеріал ДТП, який передали до відділу розшуку та дізнання Управління патрульної поліції у місті Харкові. Тeпeр водієві авто “Сузукі Гранд Вітара” загрожує адміністративна відповідальність за ч.4 ст.122 та ст. 124 КУпАП.

За матеріалами прес-служби Патрульної поліції Харкова

А поделиться?