Харківські аграрії скаржаться на низьку врожайність кукурудзиПосушливі погодні умови у період наливу зерна спричинили зниження урожайності кукурудзи у Харківській області в середньому на 20-30%.

Сільгоспвиробники Харківської області повідомляють про істотне зниження врожайності кукурудзи, повідомляє apk-inform.com.

За словами аграріїв, врожайність кукурудзи в регіоні в даний час коливається в межах 3,0-4,5 т/га і лише в поодиноких випадках досягає 5,0 ц/га, що в середньому на 20-30% нижче показників минулого року.

Нагадаємо, за даними проекту «Урожай Онлайн 2017», станом на 5 жовтня, господарствами області зібрано 347,9 тис. тонн зерна, що становить 36,1% цьогорічного врожаю.

Разом з тим у області тривають жнива інакших пізніх культур, проте показники урожайності також нижчі минулорічних. Для прикладу наразі, урожайність соняшнику у області становить 2,1 т/га, при минулорічних 2,8 т/га. З одного гектару сої наразі збирають 1 тону бобів, на звітну дату минулого року, показник становив 2,2 тонн.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші агрономічні новини України на нашій сторінці в Facebook та Telegram.

А поделиться?