Харківське пекло: українці висловились про резонансну ДТПКількість загиблих в резонансному ДТП на вулиці Сумській в Харкові збільшилася до шести осіб. 26 жовтня в лікарні померла ще одна постраждала – 24-річна Діана Берченко.Кореспонденти “112 Україна” розпитали людей в центрі Києва про те, які висновки потрібно зробити після харківської трагедії, передає “Народна правда“.

Віктор, 59 років, водій, Київ: “Швидкість у нас перевищується повним ходом, але приладів, які контролювали б цю швидкість, у нас немає”

Федір, 61 рік, пенсіонер, Київська область: “Реформувати поліцію, гвардію і СБУ, і щоб вони жорстоко припиняли всі ці вчинки”

Богдана, 43 роки, в декретній відпустці, проживає в Великобританії: “На дорозі людина відповідає не тільки за себе, вона може бути причиною чиєїсь смерті. Потрібно, щоб люди боялися це робити, знали, що вони не зможуть уникнути покарання”

Андрій, 33 роки, інженер, Черкаська область: “Потрібно посилити контроль за рухом машин, щоб швидкість була в місті, наприклад, 50 кілометрів, щоб поліція могла контролювати і була у неї влада”

Юлія, 31 рік, студентка, Київ: “Думаю, потрібно позбавляти водіїв прав, якщо сіли за кермо в стані алкогольного сп’яніння. Штрафи не вирішать питання. Ті, у кого є гроші, завжди будуть сідати за кермо в такому стані, тому що для них штраф в 10-20-30 тисяч гривень – це копійки ”

Андрій, 20 років, студент, Львів: “Більше контролю на самих дорогах поставити, більше патрулів, збільшити штраф, щоб водії знали: якщо виїдуть п’яними, їх чекає реальне покарання, а не кілька  гривень дали. Навчання на права теж посилити”

Ірина, 20 років, студентка, Львів: “Збільшити штрафи за водіння в нетверезому вигляді і, можливо, спробувати якось підсилити контроль на дорогах”

Максим, 30 років, музикант, Полтава: “Багаті люди, візьміть і задумайтеся, що ви робите, що ви дозволяєте своїм дітям, куди цей шлях взагалі веде”

Олександр, 66 років, пенсіонер, Київ: “Дуже просто вирішити питання порядку на дорогах. Порушник повинен платити відсоток від вартості автомобіля, на якому їде, або доходу. Так в скандинавських країнах зроблено”

Дмитро, 17 років, студент, Полтавська область: “Перш за все, потрібно бути уважними. Те, що потрібно перестати продавати права, це само собою”

Борис, 18 років, студент, Київ: “Зробити висновки, перш за все, самим водіям, тому що якщо сідаєш за кермо, повинен розуміти, що на тобі лежить відповідальність за себе, свою машину і навіть людей, які ходять по тротуару”.

Нагадаємо, в результаті страшного ДТП у Харкові загинули п’ятеро людей. Після зіткнення з Touareg автомобіль Lexus відкинуло на тротуар, де він врізався в натовп людей.

Винуватиця аварії Олена Зайцева того дня  брала участь у нічних перегонах.

В ході судового засідання були надані дані про те, що в момент ДТП Зайцева перебувала під дією опіатів.

А поделиться?