Харківське пекло: дочка шукала загиблу матір всю нічСпливли сумні деталі кривавої ДТП у Харкові: чотирнадцятирічна донька Наталії Умаєвої, яка загинула в жахливій ДТП у Харкові, всю ніч шукала жінку по лікарнях.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на Місто Х.

Сумні подробиці розповіла подруга загиблої Ольга Козлова. Як відомо, в момент трагедії 46-річна Наталя перебувала на перехресті і розмовляла з дочкою телефоном. Раптово в трубці почувся шум.

“Еля стала кричати, але замість мами відповів незнайомий чоловік, сказав, що сталася страшна аварія. Дівчинка взяла собаку, корм для неї – бо не знала, скільки доведеться бути відсутньою… 14-річна дитина всю ніч шукала свою маму по лікарнях…” – зазначила Ольга.

За її словами, з місця аварії дівчина “на перекладних добиралася до клінік”, а підвозили її незнайомі люди.

У лікарнях відмахувалися – мовляв, ніякої Умаєвої у них немає. Не сказали нічого Елі і в морзі, лише попросили привести когось із дорослих. Ситуація з’ясувалася, коли дівчина покликала одну з маминих подруг.

Оскільки чоловік Наталії моряк і зараз перебуває в плаванні, на впізнання викликали з Маріупольської мореходки 19-річного сина Тимура.

“З приїздом хлопця теж були складнощі – ми відправили письмову заяву в деканат, просто так із навчального закладу не відпускали. Чоловікові Наталії повідомили про трагедію по скайпу. Ховали без нього – друзі, діти, приїхали старенькі батьки Наташі з Маріуполя”, – розповіла Ольга.

Зараз 14-річна дівчина перебуває вдома з бабусею і братом. Діти чекають приїзду батька. 10 листопада його корабель причалить до берегів Індії і тоді чоловік зможе прилетіти до Харкова до сім’ї.

Нагадаємо, у п’ятницю, 27 жовтня, в Харкові ховали 24-річну Діану Берченко, яка померла в лікарні після ДTП на Сумській.

У першу добу по Діані лікарі не могли дати жодних позитивних прогнозів. Вона отримала дуже важку черепно-мозкову травму, ушкодження органів грудної клітини, втратила багато крові. Після проведених операцій стан дівчини навіть вдалося стабілізувати.

Нагадаємо також, що в п’ятницю, 20 жовтня, поховали 27-річного сумчанина Олександра Євтєєва, який працював в Харкові в IT-компанії. Під час аварії також постраждали його дружина Оксана і її сестра Діана.

А поделиться?