Харківська трагедія: загибла у ДТП дівчина готувалась до весілляДіана Берченко, яка померла вранці в четвер внаслідок травм, отриманих 18 жовтня у страшній ДТП у Харкові, працювала бізнес-тренером в міжнародній компанії.

24-річна харків’янка лише у жовтні переїхала в Дніпро, до коханого чоловіка, з яким познайомилися на роботі і планували одружитися, пише Народна Правда з посиланням на “МедіаПорт“.

За словами подруги Діани, Людмили Мащенко, які були знайомі більше трьох років, дівчина багато часу приділяла роботі, була дуже цілеспрямованою людиною й домагалася всього, чого бажала.

Зі свою сестрою вони були дуже близькі, зазначила подруга. Власне, й цього фатального разу до Харкова Діана приїзджала якраз до сім’ї.

Нагадаємо, у п’ятницю, 27 жовтня, в Харкові ховають 24-річну Діану Берченко, яка померла в лікарні після ДTП на Сумській.

У першу добу по Діані лікарі не могли дати жодних позитивних прогнозів. Вона отримала дуже важку черепно-мозкову травму, ушкодження органів грудної клітини, втратила багато крові. Після проведених операцій стан дівчини навіть вдалося стабілізувати.

Нагадаємо також, що в п’ятницю, 20 жовтня, поховали 27-річного сумчанина Олександра Євтєєва, який працював в Харкові в IT-компанії. Під час аварії також постраждали його дружина Оксана і її сестра Діана.

А поделиться?