Харківська трагедія: з’явилися подробиці про ДТП за участю матері ЗайцевоїДесять років тому автомобіль, яким керувала мати нині сумно відомої Олени Зайцевої, став учасником ДТП, в якому серйозні травми отримала і сама Олена.

“Тоді мама Олени була за кермом. На задньому сидінні праворуч сиділа Олена. У бік, де як раз вона перебувала, таксист наїхав при зіткненні автомобілів. Олену відразу забрала “швидка”. Близько півтора місяців вона пролежала в лікарні”, – розповіла в ефірі одного з телеканалів співробітник поліції, передає “Народна Правда”.

За її словами, Олена Зайцева постраждала дуже сильно – «По-моєму, навіть була відкрита черепно-мозкова травма. Їй в обличчя скло потрапило”.

З тих пір Зайцеву мучили головні болі, тому дівчина постійно приймає таблетки.

Раніше повідомлялося, що Олена Зайцева стала учасником слідчого експерименту на місці трагедії. Але соцмережі насторожила поява Зайцевої на ланцюгу, аж надто це показово виглядало. Сама винуватиця розповіла, як вона проїжджала злощасне перехрестя.

Нагадаємо, раніше блогер на основі відео легко встановив, що Зайцева мчала назустріч ДТП з величезним перевищенням допустимої швидкості.

А поделиться?