Харківська трагедія: вагітна жінка прийшла до себе після 22-денної коми22-річна вагітна харківчанка вийшла із штучного сну, жінку доставили у лікарні після ДТП з черепно-мозковою травмою.

Жінку повантажили в медикаментозний сон відразу ж після ДТП, повідомляє WestNews з посиланням на NewsRoom. В даний момент вагітна намагається самостійно сідати, її переводять з реанімації в гінекологію. На щастя, в результаті аварії дитина не постраждала, зараз йому нічого не загрожує. Сьогодні, 10 листопада, також виписалася з лікарні ще одна постраждала – киянка Оксана Нестеренко.

Нагадаємо, 18 жовтня у Харкові трапилася страшна ДТП. На наступний день з’явилися подробиці аварії,  згодом стало відомо, що винуватицю ДТП, Олену Зайцеву, за останні 2 роки 8 разів затримували за порушення правил. 20 жовтня суд обирав запобіжний захід дівчині, тоді вона заперечувала свою вину і багато плакала. Тож за рішенням суду запобіжний захід Зайцевій обрали у вигляді тримання під вартою протягом 60 діб. Також 22 жовтня у Харкові прощалися із загиблим внаслідок ДТП, хлопець був єдиним сином у сім’ї. А вже, 26 жовтня, в лікарні померла ще одна постраждала у ДТП. Також, нещодавно у Харкові відтворювали події трагедії, зокрема, Олену Зайцеву привезли на місце скоєння ДТП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одного поля ягоди: хлопець, який стріляв по людях у Харкові, одногрупник Олени Зайцевої. ВІДЕО

А поделиться?