Харківська трагедія: стало відомо, з якою швидкістю їхав Lexus ЗайцевоїАвтомобіль Lexus RX 350, за кермом якого перебувала Олена Зайцева, на момент аварії рухався зі швидкістю понад 100 км/год. Швидкість другого учасника ДТП, Геннадія Дронова на Volkswagen Touareg, на момент зіткнення становила 30-35 км/год.

Про це розповіли експерти в ефірі “Говорить Україна”, інформує “Народна Правда” із посиланням на Сегодня.

За словами автоексперта Віталія Максимова, обчислити швидкість не склало труднощів при нинішніх сучасних технологіях і базових шкільних знаннях. Спочатку експерт проаналізував час, коли автомобілі потрапляють на першу камеру і пропадають з її поля зору, потім по картах подивився довжину цього відрізка.

“Потім арифметично все просто вираховується. На даному етапі, навіть якщо взяти якусь похибку, за підрахунками – це близько 115 кілометрів на годину”, – пояснив автоексперт.

У свою чергу другий автоексперт Олександр Новинський розповів, що швидкість другого учасника ДТП, Volkswagen Touareg, на момент зіткнення складала 30-35 км / ч.

Нагадаємо, ввечері в середу, 1 листопада, на місці трагічної ДТП в Харкові провели ще один слідчий експеримент, тепер уже з активною участю підозрюваної Олени Зайцевої.

Нагадаємо також, в результаті страшної ДТП у Харкові 18 жовтня загинули шестеро людей. Після зіткнення з Touareg автомобіль Lexus відкинуло на тротуар, де він врізався в натовп людей.

Винуватиця аварії Олена Зайцева того дня  брала участь у нічних перегонах.

В ході судового засідання були надані дані про те, що в момент ДТП Зайцева перебувала під дією опіатів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?