Харківська трагедія: слідчий зробив нову заявуНаразі нових свідків смертельної ДТП у Харкові немає. Крім того, стверджувати, що головна підозрювана у цій справі Олена Зайцева є винною, поки рано, а щодо іншого учасника цієї аварії – водія Volkswagen Touareg Геннадія Дронова – тривають слідчі дії.

Про це розповів старший слідчий слідчого управління Головного управління Національної поліції у Харківській області В’ячеслав Лобас у коментарі ресурсу “Обозреватель”.

За його словами, нових свідків цієї трагедії немає, щоправда напередодні до правоохоронців зверталися дві особи.

“Одна дівчина підійшла хвилин через 15 після ДТП, бачила, як “швидка допомога” забирала постраждалих. Ще один чоловік подзвонив і сказав, що знає двох дівчат, які не дійшли до місця аварії буквально кілька метрів та які встигли відскочити – вони є на відео. Він їх знає, і сьогодні обіцяв повідомити їхні координати”, – зауважив слідчий.

Крім того, він підкреслив, що картина щодо Зайцевої є зрозумілою, однак говорити, що її вину доведено на всі 100% поки рано.

Підозра – це все одно попередній захід. Уже після того, як ми проведемо всі експертизи (технічні, токсикологічну), щоб остаточно підтвердити наявність в її сечі опіатів, і яких саме тоді можна буде на 100% сказати, що вона є винною. Наявність опіатів в організмі Олени Зайцевої “не вплине на кваліфікацію”, але стане обставиною, що обтяжує її вину,– додає правоохоронець.

Щодо іншого учасника цієї резонансної ДТП Геннадія Дронова, то, як переконує Лобас, наразі тривають слідчі дії, за допомогою яких можна буде визначити його ступінь провини, якщо вона є.

Крім того, співробітник Нацполіції нагадав про схожу аварію, яка трапилася у серпні 2016 року, коли “водій BMW збив чоловіка на пішохідному переході”.

“Причому, в організмі винного також було виявлено опіати. Так що можна сказати, що раз на рік трапляється щось подібне”, – резюмував В’ячеслав Лобас.

Нагадаємо, киянка Оксана Нестеренко, яка постраждала в ДТП із численними жертвами у Харкові, розповіла про пережитий після аварії жах.

А поделиться?