Харківська трагедія: родини загиблих відмовились від грошей ЗайцевихСім’ї загиблих у жахливій ДТП на Сумській у Харкові навідріз відмовилися від грошових пропозицій родичів підозрюваної Олени Зайцевої.

Про це повідомляє “Народна Правда” з посиланням на “Сегодня“.

“Її мати приїжджала до нас. Я не захотіла з нею зустрічатися. Нам не потрібно від них нічого, адже жодними грошима не можна окупити двох моїх дівчаток”, – розповіла мати і бабуся загиблих Алли й Анастасії Сокіл.

Як каже адвокат Дмитро Марцонь, який готовий надати безкоштовну юридичну допомогу сім’ям, у цій справі родичів квапити не потрібно.

“Ми уклали договір із сестрою Ніни Кобисевої, поспілкувалися з братом і дядьком Алли й Анастасії Сокіл. Але співпрацю ще не починали. Близьким потрібно оговтатися від горя”, – розповів він.

При цьому раніше стало відомо, що родичі інших жертв аварії також відмовилися від грошей Зайцевих.

Як раніше повідомляла “Народна Правда“, Олена Зайцева, яка була за кермом автомобіля Lexus, що влетів у натовп людей на перехресті вулиці Сумській і провулка Мечникова в Харкові, в СІЗО щодня отримує передачі з їжею. Крім того, у її камері є окремий санвузол та душ, є телевізор, але інтернетом користуватися заборонено.

А поделиться?