Харківська трагедія: пасажирка Зайцевої повідомила нові подробиціСуд заслухав потерпілих у справі. Серед них — пасажирку автомобіля Lexus, яким кермувала Олена Зайцева — Марину Ковальову.

“У момент ДТП Зайцева їхала зі швидкістю 75 кілометрів на годину на миготливий зелений. Зліва стояв автомобіль Геннадія Дронова на перехресті вулиці Сумської та провулка Мечникова. Стояв приблизно на рівні виходу метро. Нам горів миготливий зелений. І потім почав рухатися автомобіль Дронова. Олена сигналила, Volkswagen Touareg не реагував. Авто Дронова в’їхало в передні двері. Машина перекинулася і вилетіла на тротуар. Далі я нічого не пам’ятаю. Потім нас дістали з машини і відправили на проходження аналізу. До нас підійшов Дронов на Маяковського, куди нас відправила поліція, і сказав: “Дайте я хоч подивлюся на вас”, – розповіла вона.

На уточнююче запитання прокурора Ковальова відповіла, що Зайцева їхала зі швидкістю 75 км/год. Також повідомила, що мати Зайцевої Тетяна Іванова надавала їй допомогу в лікуванні. З боку Дронова допомоги не було.

Нагадаємо, раніше “Народна Правда” повідомляла, що чоловік перерізав собі горло на очах у відвідувачів столичного ресторану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?