Харківська трагедія: Омелян заговорив про наджорсткі умови для водіївМіністр інфраструктури Володимир Омелян виступив за посилення покарань для порушників правил дорожнього руху.

Свою заяву міністр зробив після резонансного ДТП в Харкові, де з вини порушника загинули кілька людей, передає “Народна Правда”.

Омелян виступив за жорстокі штрафи і зниження максимальної швидкості руху для автомобілів. Про це він написав у Facebook.

“Кілька місяців тому ми вийшли з ініціативою обмежити швидкість руху в населених пунктах 50 км/ч. При такій швидкості практично виключаються смертельні випадки, максимум незначний травматизм. Нам відповіли:” Не час, політично чутливе питання “. Так ось, ми наполягаємо – 50 км/год і “драконівські” штрафи за перевищення швидкісного режиму, що не пристебнутий ремінь безпеки на передніх і задніх сидіннях, відсутність дитячих сидінь при перевезенні дітей, використання мобільного без засобів hands-free. Обов’язкове фото- і відеофі сація порушень і “листи щастя”, позбавлення прав за водіння в нетверезому стані “.

Міністр зазначив, що сьогодні буде чергове обговорення спільно з Міністерством внутрішніх справ, Міністерством охорони здоров’я, Міносвіти, народними депутатами заходів щодо зниження до нуля смертності на українських дорогах.

Напередодні ввечері, 18 жовтня, в Харкові на перетині Сумської та провулку Мечникова зіткнулися Lexus і Volkswagen, після чого один з автомобілів вилетів на тротуар і врізався в групу пішоходів.

За кермом позашляховика, що влетів у натовп, була 20-річна студентка Олена Зайцева. Її вже затримали, але свою провину вона не визнає.

А поделиться?