Харківська трагедія: на місці ДТП загадково зникла жінкаНа місці жахливої ​​ДТП в Харкові пропала Наталія Умаєва. За твердженням її родичів, в момент аварії вона перебувала якраз на місці події.

Родичі жінки заявляють, що Наталія розмовляла з дочкою по телефону в момент аварії. Дочка почула шум в трубці, а через деякий час телефон підняв якийсь чоловік і повідомив про те, що сталася аварія і загинуло дуже багато людей, передає “Народна Правда” з посиланням на ТСН.

Рідні знайшли на місці аварії тільки сумочку жінки. При цьому імені Наталії Умаєва немає ні серед постраждалих, ні серед загиблих, яких назвала поліція. У лікарнях її теж не знайшли.

Дочці зниклої 15 років, вона зараз одна в Харкові. Чоловік Наталії Умаєвої – моряк, він знаходиться в рейсі і тому не знає про те, що трапилося. Батьки зниклої і її старший син повинні приїхати в місто 20 жовтня. Поки неповнолітня дівчина не отримала ніякої інформації про зниклу матері.

Раніше повідомлялося, що Харкові дівчина за кермом Lexus наїхала на натовп і збила на смерть кількох людей. За секунди до цього вона намагалася проїхати перехрестя на червоний сигнал світлофора, і сталося зіткнення з автомобілем, який рухався навперейми.

Про винуватицю ДТП відомо, що її раніше не раз штрафували за різні порушення ПДР. Поліція затримала підозрювану. Родичам постраждалих міська влада пообіцяла матеріальну допомогу.

А поделиться?