Харківська трагедія: юрист дав невтішний прогнозРозгляд справи про резонансне ДТП в Харкові в судах може тривати роками.

Про це заявив юрист Богдан Глядик, передає “Народна Правда” з посиланням на “Обозреватель”.

Так, юрист зокрема зазначив:

“Якщо ми говоримо про розвиток цієї справи до рішення суду, яке вступить в силу, то це може бути дуже довго. Тобто, зараз це перша інстанція, апеляція, касація, можуть повернути на новий розгляд. Я можу припустити, що такий розвиток подій цілком реальний. Обіцяють слідчі, що до кінця місяця передадуть справу до суду, тобто, буде обвинувальний акт по кожному підозрюваному. Подивимося, як буде. Але взагалі справа може розглядатися дуже довго. Можуть бути місяці, а можуть бути і роки”.

Глядик при цьому визнав, що саме розслідування пройшло досить швидко:

“Я думаю, що тут резонанс вплинув на цю справу. В даному випадку резонанс зіграв свою роль, швидко оголосили підозру всім учасникам. Навіть з урахуванням того, що всього кілька днів тому вручили підозру другому учаснику”.

Нещодавно слідство повідомило про підозру одному з учасників ДТП – Геннадію Дронову. До цього він особисто розповів, що в’їхав на місце трагедії на мінімальній швидкості, а поява автомобіля Олени Зайцевої для нього стала повною несподіванкою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.