Харківська трагедія: адвокати знайшли для Зайцевої “рятівне коло”Адвокати вважають, що щире каяття Олени Зайцевої, чий Lexus RX 350 два місяці тому влаштував ДТП в Харкові, в результаті якого загинули шість чоловік, а ще п’ятеро опинилися на лікарняному ліжку, допоможе 20-річній винуватиці резонансної аварії.

Про це “Народна Правда” повідомляє з посиланням на МедіаПорт.

«Згідно із законом, щире каяття є обставиною, яка пом’якшує покарання. А це в свою чергу впливатиме на кількість років, призначених їй судом. Не виключаю, що буде ще й компенсація збитку, не благодійність, яка ні до чого не зобов’язує, а добровільне відшкодування збитків, часткове або повністю — це друга пом’якшувальна обставина. Вже перший крок назустріч до цього зроблено, оскільки підставою для добровільного відшкодування є «щире каяття», — пояснила виданню адвокат потерпілих Катерина Калюжна.

Крім того, як пояснила адвокат, після відбування половини строку засуджений може розраховувати на умовно-дострокове звільнення. «Увесь той час, який вона зараз під вартою, з моменту затримання, вже йде строк у рахунок відбування покарання, яке неминуче настане. Вважайте, вона вже відсиділа майже два місяці”, — пояснила адвокат.

“Народна Правда” писала, що батьки Олександра Євтєєва та Діани Берченко, які померли внаслідок жахливої аварії у Харкові на вулиці Сумській, не вірять у слова підозрюваної, яка визнала себе винною у ДТП. Батьки загиблих відзначили “кам’яне обличчя” Зайцевої під час “каяття” і переконані, що насправді їй шкода лише себе.

Нагадаємо, 13 грудня, Зайцева визнала свою вину та благала родичів загиблих пробачити їй той вечір, коли 18 жовтня під колесами “Лексусу” загинуло шестеро осіб.

Також нагадаємо, що мати Зайцевої продала квартиру у Харкові і таємно виплачує гроші постраждалим в трагічній харківській ДТП, але сім’ї загиблих відмовилися від грошових пропозицій.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

А поделиться?