Харківська Нацполіція стверджує, що схожість пасажирки, яка летіла в Дубаї, і Зайцевої — випадковістьПіднятий в соцмережах гамір у зв’язку з імовірним відльотом фігурантки резонансного ДТП з шістьма загиблими в Харкові Олени Зайцевої в Арабські Емірати 4 листопада змусив Нацполіцію дати відповідь на питання людей.

Як повідомляє видання Информ-UA, Нацполіція Харкова стверджує, що схожість дівчини на фото в аеропорту і Олени Зайцевої — випадковість, а Зайцева ніяк не могла вилетіти в ОАЕ, тому що знаходиться в СІЗО №27 міста Харкова без права застави.

Тим часом, маючи великий досвід спостережень подібних скандалів в нашій країні, користувачі мережі і активісти не без підстав вважають, що високе положення батьків Зайцевої, вітчим якої є топ-менеджером великої компанії, може дозволити вивезти дівчину до остаточного винесення вироку з країни.

Як стверджують в Мінюсті, зараз проводяться слідчі експерименти, які повинні допомогти визначити ступінь провини дівчини.

Тим часом, суспільство вважає, що ця резонансна справа — своєрідний маркер на виконання законів в Україні: або закон один для всіх, або правосуддя вибіркове.

А поделиться?