Харківська мерія платитиме за вивезення сміття фірмі, яка орендує техніку у комунальників (ДОКУМЕНТ)Департамент житлового господарства Харківської міськради уклав угоду з ТОВ «Харків екоресурс» щодо вивезення сміття вартістю 734,37 тис. грн

Depo.

Сьогодні 09:11

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у «Харківському антикорупційному центрі», звіт про укладання договорів та проведення аукціонів розміщений на порталі системи електронних закупівель «Прозорро».

За даними «ХАЦ», за ці гроші підрядник має вивезти 6350 куб. м. побутових відходів з території приватного сектору.

При цьому приватний підрядник орендує базу у КП «Благоустрій», яке підпорядковується тому ж Департаменту житлового господарства, який й проводив тендер.

У іншого комунального підприємства – КП «КВБО» — ТОВ «Харків Екоресурс» орендує техніку. Також техніку «Харків Екоресурс» орендує у ТОВ «Харків Жилсервіс 2009».

Власником ТОВ «Харків Екоресурс» є мешканець Німеччини Олександр Бейніш.

Раніше серед власників також був депутат Харківської міськради від партії «Відродження», директор Департаменту будівництва і дорожнього господарства міськради Володимир Чумаков.

За даними «ХАЦ», до недавнього часу Олександр Бейніш також був співвласником ТОВ «Харків Жилсервіс 2009». Крім нього, співвласниками цього підприємства також були Геннадій Святенко і ТОВ «Прогресивні технології і комунікації». Останнє належало Віктору Потаніну і Ользі Кириловій, яка багато років була бізнес-партнером мера Харкова Геннадія Кернеса. Зокрема, їй і зараз належать частина готелю «Національ», бенефіціаром якого є Кернес, а також акції «7 каналу» та «Торгового центру Комільфо», де бенефіціаром є дружина мера Харкова Оксана Гайсинський.

Зараз єдиним власником ТОВ «Харків Жилсервіс 2009» залишився Геннадій Святенко.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині чоловіки отримують більшу пенсію, ніж жінки.

А поделиться?