Харківська філія Суспільного запустила власне талант-шоу «Я стану зіркою»Харківська філія Суспільного запустила власне талант-шоу «Я стану зіркою»

Харківська філія Національної суспільної телерадіокомпанії України запустила проект «Я стану зіркою», який став першим талант-шоу для різновікової аудиторії у Харкові.

Про це повідомила сайту «Суспільне мовлення» прес-служба Харківської філії НСТУ.

«Взяти участь у новому проекті може кожен, хто вміє танцювати, співати, малювати або має ще якісь таланти. Переважна кількість учасників проекту – діти, які співають українські пісні та танцюють українські танці. Це ні в якому разі не змагання, у проекті немає журі. Це лише можливість талановитій молоді з’явитись на широкому екрані і продемонструвати свої вміння», – пояснили на філії.

Наразі тривають зйомки святкового концерту з учасників нової програми. Формат та відеодизайн є заслугою відділу анімації каналу ОТБ «Креатив». Крім того, відділ «Креатив» займається міжпрограмним мовленням каналу і на цьому ми робимо особливий акцент. Адже політика каналу не повинна  обмежуватись лише програмним наповненням і фірмовими заставками. Ефективніше у такій невимушеній та концентрованій формі довести концепцію каналу та виконати просвітницьку функцію. Серед жанрів міжпрограмного оформлення: іміджеві ролики, промо каналу, історичні, подієві, пізнавальні, соціальні короткометражні формати.

Нагадаємо, Харківська філія проводить опитування за допомогою соціологічних факультетів харківських вишів, щоб виявити вікові особливості аудиторії, звички перегляду, довіру до новин та самого каналу. Останнє опитування показало, що проект «Я стану зіркою» у Харкові є досить популярним серед телеглядачів. 

Фото: скріншот з YouTube

Please enable JavaScript to view the comments powered by Disqus.

comments powered by

А поделиться?