Харківська аварія: яке покарання очікує на водіївОбидва кермувальники, які стали фігурантами ДТП у Харкові, порушили ПДР.

Про це повідомляє «ТСН».

У поліції зазначили, що обидва водії машин «Volkswagen» та «Lexus» порушили правила дорожнього руху. Проте тільки одна кермувальниця авта перебуває за ґратами. Суд готується до обрання запобіжного заходу Олені Зайцевій — водійці, яка в’їхала у натовп.

Позашляховик «Lexus» у центрі Харкова врізався у людей, які стояли в очікуванні зеленого світла, аби перейти дорогу. Дівчина-водій Олена Зайцева була затримана одразу на місці аварії. Однак, вона відмовилася давати свідчення. Кермувальника іншого транспортного засобу, з яким зіштовхнувся «Lexus», слідчі сприймають як свідка. «Volkswagen» почав рух на жовтий сигнал світлофора, а виїхав на перехрестя вже на зелене світло. «Lexus» їхав напереріз йому на червоне світло.

«Наразі завершується попередній аналіз відео з місця ДТП, на яких чітко видно, що автомобіль «Lexus» проїхав перехрестя на червоне світло», — розповіла прес-секретар прокурора Харківської області Віта Дубовик.

Як з’ясувала поліція, після проходження обох водіїв тесту на алкогольне сп’яніння встановлено, що вони були тверезі. Згодом будуть готові й результати аналізів на наявність наркотичних речовин у крові кермувальників.

Також правоохоронці перевіряють, чи говорила дівчина по мобільному за кермом.

У п’ятницю Київський районний суд Харкова обиратиме запобіжний захід для Зайцевої. Поки вона затримана правоохоронцями на три доби. З огляду на резонанс та кількість жертв, прокуратура готується просити для підозрюваної тримання під вартою.

А поделиться?