Харків не вводитиме спецперепустки на транспортУ Харкові громадський транспорт працюватиме без обмежень, перепустки для проїзду не вводитимуть.

Про це заявив журналістам під час міжнародного форуму «Муніціпальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст» секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, передає Укрінформ.

«Ми не будемо вводити перепустки до громадського транспорту, як це було у Києві. До того ж, метро, автобуси, тролейбуси та трамваї працюватимуть без обмежень. Адже якщо місто потрапить у «червону» зону, я не готовий до створення колапсу», — зазначив Терехов.

У Київраді відповіли Офісу Президента на критику за друк спецперепусток

За словами Терехова, водночас будуть запроваджені жорсткіші правила карантину: «За додержанням соціальної дистанції, масок, дезінфекції слідкуватимуть і муніципалітет, і поліція, і перевізники».

«З 10 квітня у Харкові почнеться адаптивний карантин з обмеженням роботи кафе, кінотеатрів, торговельних центрів до 20:00. Якщо динаміка захворювань зростатиме, незважаючи на цей карантин, ми його посилимо», — пояснив Терехов.

Як повідомляв Укрінформ, 7 квітня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов оголосив, що у Харкові із суботи, 10 квітня, запровадять нові карантинні обмеження.

Чернігів повертає спецперепустки на громадський транспорт

«Починаючи з суботи, ресторани, бари, кафе, як і непродовольчі магазини, працюватимуть до 20:00, буде посилено контроль за роботою продовольчих ринків — щодо дотримання маскового режиму і соціальної дистанції. Громадський транспорт як працював, так і працюватиме, оскільки це необхідно для перевезення людей. Про тотальний локдаун не йдеться. Дитсадки працюватимуть, учні 1-4 класів продовжуватимуть навчання у школах, учні середніх та старших класів — дистанційно», — заявив він.

З 23 березня У Харківській області перевищений рівень госпіталізації хворих на коронавірусну хворобу. За коефіцієнтом виявлення випадків інфікування, Харківщина вже 6 квітня відповідала показникам «червоної» зони карантину.