Харків’янка віддала злочинцям 50 тис. грн за «звільнення сина з поліції»У Харкові жінка стала жертвою телефонних шахраїв 

Depo.

Сьогодні 11:25

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області, жінка віддала шахраям 52 тис. грн за звільнення сина, який начебто був затриманий поліцією. Насправді чоловіка ніхто не затримував.

Правоохоронці нагадали харків’янам про те, що у разі отримання дзвінка від «близького родича або знайомого» з повідомленням про те, що він потрапив у неприємну ситуацію, йому загрожує відкриття кримінального провадження, необхідно поставити низку прямих запитань.

«Вони повинні бути такими, відповіді на які знаєте тільки ви та ваш родич. Також для перевірки ви можете попросити описати свій зовнішній вигляд, — зазначили в поліції. — Завершіть розмову із невідомим, зателефонуйте родичу, який начебто потрапив у халепу, а потім негайно зателефонуйте до поліції за номером 102. Ні в якому разі не перераховуйте гроші на вказані зловмисниками рахунки, не передавайте їх їм у руки».

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?