Харків’янка поскаржилася чиновникам на маршрутниківХарків’янка поскаржилася міським чиновникам на водіїв маршруток, які дозволяють собі палити прямо в салонах автобусів 

Depo.

Сьогодні 12:02

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відповідну петицію на сайті міськради зареєструвала Інна Фіонова.

Жінка нагадала, що згідно зі чт. 13 Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров’я населення», забороняється паління тютюнових та електронних цигарок у громадських і заборонених для паління місцях.

«Перші, кого це стосується, — водії маршруток! Вони дозволяють собі палити прямо у кабіні на кінцевих зупинках, а особливо нахабні під час руху через що дим йде в салон і перебувати в автобусі неможливо! Сюди ж можна віднести і провезення водіями своїх друзів і членів сімей на передньому сидінні (що теж заборонено в цілях безпеки), які нерідко теж палять і випивають (мною особисто було помічено не один раз)», — повідомила жінка.

Вона зазначила, що на зауваження пасажирів реакція завжди досить груба, іноді навіть агресивна.

«Дуже прошу вжити заходів з даного питання, а також встановити хоча б мінімальний контроль за набором співробітників за даною професією, тому що по деяким водіям можна точно визначити, чи має людина пристрасть до алкоголю, а це безпека пасажирів», — підсумувала харків’янка.

Наразі під петицією поставили лише один підпис. Для того, щоб її розглянула міськрада, вона повинна зібрати щонайменше 5 тис. підписів протягом 90 днів.

Як повідомляв Depo.Харків, харків’яни просять міськраду реконструювати парк «Зелений Гай» в Індустріальному районі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?