Харків’яни знайшов за городом десятки снарядівЖитель Харківської області добровільно приніс до поліції артилерійські снаряди та міни

Depo.

Сьогодні 16:21

ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області, до Вовчанського відділу поліції надійшло повідомлення від 48-річного мешканця села Графське Вовчанського району про те, що він за своїм городом знайшов 21 артилерійський снаряд та п’ять мінометних мін.

Боєприпаси він здав до поліції.

«Працівники Вовчанського відділу поліції сподіваються на свідомість громадян, які зберігають вдома незареєстровану зброю. Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, автоматично будуть звільнені від кримінальної відповідальності, яка передбачена ст. 263 Кримінального кодексу України», — зазначив начальник Вовчанського відділу поліції підполковник поліції Ігор Зіненко.

Окремо правоохоронці звертаються до родичів тих осіб, які мали зброю, але померли, не тримати вогнепальну зброю вдома, а негайно здати до поліції.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові правоохоронці затримали 44-річного чоловіка, який за 400 гривень збув два пакети з 10 грамами коноплі.

А поделиться?