Харків’яни поскаржилися Кернесу на недоступність метроХарків’яни просять мерію забезпечити встановлення автоматів для розміну грошей в метрополітені 

Depo.

Сьогодні 09:40

ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, відповідну петицію на сайті міськради зареєструвала Любов Лазнєва.

«У зв’язку з нововведенням метрополітену — можливістю придбати одноразовий квиток для проїзду в метро тільки за купюри номіналом 1 і 2 грн, і мізерно малою кількістю цих же купюр в грошовому обороті, користуватися послугами метрополітену стало практично неможливо. Продавці в кіосках метро послуг розміну не пропонують і не повинні. Люди один одного виручають, але вони теж не зобов’язані робити цього», — зазначила жінка.

Вона звернулася до керівників КП «Харківський метрополітен» із вимогою встановити автомати для розміну грошей на кожній станції, у кожному вестибюлі, а до чиновників міськради із проханням винести відповідне питання на обговорення та ухвалити позитивне рішення.

Під петицією поставили підписи сім людей. Для того, щоб її розглянула міськрада, вона повинна зібрати щонайменше 5 тис. підписів протягом 90 днів.

Зазначимо, що 29 вересня метрополітен опублікував на своїй сторінці в Facebook оголошення про тимчасове припинення прийому купюр номіналом 5 грн в автоматичних квиткових касах на станціях.

«Система оплати проїзду в харківському метрополітені передбачає два види оплати: електронна карта і разовий квиток. Автоматичні квиткові каси, встановлені на кожному вестибюлі метрополітену, налаштовані на прийом купюр, монет від пасажирів і видачу здачі монетами. Для того щоб забезпечити автомати монетами щодня метрополітен розмінював в банку до 50 тисяч грн. На сьогоднішній день розмін грошей банком припинений», — зазначили на підприємстві.

В метро звернулися до пасажирів з проханням використовувати при купівлі квитка лише купюри номіналом 1, 2 грн і монети.

Як повідомляв Depo.Харків, харків’яни просять міськраду пустити трамваї вулицею Пушкінською.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків

Реклама

А поделиться?