Харків’яни можуть поскаржитися на недотримання правил безпеки в навчальних закладахСкористатися телефоном «гарячої лінії» можна з понеділка по п’ятницю

Як передає Depo.Харків з посиланням на прес-службу Харківської ОДА, на сьогоднішній день в області працює «гаряча лінія», на яку можна поскаржитися на недотримання безпечних умов освітнього процесу.

За даними прес-служби, звернутися на «гарячу лінію» можна буде з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00. У вихідні та святкові дні вона не працює. Також громадяни можуть звертатися зі скаргами до Державної служби якості освіти. Щодо питань загальної середньої та дошкільної освіти слід телефонувати за номером (044) 236-10-50; з питань вищої освіти – за номерами (044) 236-33-58 та (044) 236-34-31.

У Харківській ОДА зазначили, що уряд виділив майже 540 млн грн на забезпечення шкіл дезінфекційними засобами. Також з 16 жовтня 2020 року діє Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти. Воно розширює можливості для дистанційного навчання учнів. Тут мова йде як про дистанційну форму навчання, так і про використання технологій дистанційного навчання в інших формах здобуття освіти.

Як повідомляв Depo.Харків, харків’яни вже повідомляють про порушення «Дня тиші».