Гриневич розповіла про мету хулігана, який отруїв харківських школярівПолітик помітила, що ця подія дуже схоже на випадок, який стався 8 травня на лінійці в Черкасах.

Як повідомлялося раніше, один з учнів в харківській школі розпорошив газ з балончика. В результаті постраждали 36 дітей, повідомляє «Діалог.UA».

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич прокоментувала ситуацію. «Ми зараз з облдержадміністрацією вивчаємо цей випадок. Відомо, що учень школи розпорошив якийсь газ з балончика. По-перше, була проведена відразу евакуація зі школи. Ті діти, яким стало погано, їх відразу відвезли в лікарню. Я говорила з представниками ОДА. Всі діти в нормальному стані, тільки в одного хлопчика проблеми, але стан його вже поліпшується, однак він повинен знаходитися ще в лікарні», – повідомила вона.

Також міністр зауважила, що події в Харкові та Черкасах, де через отруєння газом діти непритомніли просто на лінійці, дуже схожі між собою.

Нагадаємо, що СБУ вважає подія в Черкасах диверсією. «Це свідчить про те, що є якась ідея, як зривати навчальний процес. Діти, які це роблять, часто не розуміють, якої шкоди можуть завдати іншим дітям», – говорить Гриневич. Вона уточнила, що ДСНС та інші служби з’ясовують походження і склад газу. Після завершення розслідування ОДА оприлюднить отримані відомості.

А поделиться?