Грановський визнав поразку: Я не дешевка7388 переглядів

Джерело: Facebook-сторінка Олександра Грановського

Чинний народний депутат від БПП Олександр Грановський визнав поразку в одномандатному окрузі № 169 і привітав свого опонента представника партії «Слуга народу» Олександра Куницького.

Пряма мова: «Люди зробили свій вибір, свідомо чи ні — не має ніякого значення … Я хочу привітати тезку з переконливою перемогою. Хочу привітати городян з новим представником їх інтересів у головному законодавчому інституті країни. Всім хочу побажати на цьому шляху тільки добра».

Деталі: Грановський запевняє, що «дійсно намагався і дуже хотів харків’янам сподобатися». Передвиборчу кампанію нардеп називає «дивною». Він зазначає, що замовляв декілька соціологічних досліджень у досвідчених фахівців, і вони пророкували йому успіх. Грановський пообіцяв 15% виборців, які за нього проголосували, виконати передвиборні зобов’язання.

Пряма мова: «Всі обіцянки, що дані, будуть виконані, якщо в моїх силах. Я не дешевка».

Що сталося раніше: Згідно з екзит-полами, що є у розпорядженні УП, члени парламентської фракції «Блок Петра Порошенка» Ігор Кононенко та Олександр Грановський програли вибори в своїх мажоритарних округах.

Історія питання:

Ігоря Кононенка підозрюють в причетності до корупційних схем в енергетиці. Підозрюваний у розкраданні коштів екс-депутат і бізнесмен Дмитро Крючков стверджує, що найближче оточення 5-го президента України Петра Порошенка займалося аферами в енергетичному комплексі та отримувало від цього значну частину прибутку. Главу підкомітету з питань цивільного, господарського та адміністративного судочинства комітету Верховної Ради з питань правової політики і правосуддя Олександра Грановського називали «смотрящим» Порошенка в судовій сфері. Перед виборами Грановський і Кононенко заявили, що не будуть приєднуватися до нової партії Порошенк, а підуть на вибори самостійно. Представник президентської партії «Слуга народу» Олександр Куницький відвоював собі право брати участь в парламентських виборах виборах у судах, незважаючи на наявність подвійного громадянства (ізраїльський паспорт).