Головний архітектор Ізюма отримав реальний тюремний термін за хабарІзюмський міський суд Харківської області визнав винним в отриманні хабара 40-річного архітектора Ізюма, члена профільної міської комісії і засудив до двох років позбавлення волі.

«Прокуратура довела в суді, що архітектор вимагав та отримав від підприємця 4 тис. грн. за узгодження акту про відключення магазину від внутрішньобудинкових мереж централізованого теплопостачання та готовність до експлуатації системи індивідуального (автономного) опалення», — цитує прес-служба прокурора Ізюмської місцевої прокуратури Івана Красилів.

Чиновник засуджений до 2 років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій в державних і комунальних підприємствах строком на 2 роки.

Вирок суду наразі ще не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження.

Головного архітектора Ізюма затримали під час отримання хабара влітку 2015 року.

Нагадаємо, раніше Національне антикорупційне бюро повідомило, що з 65 справ, що розслідуються відомством і які були направлені до суду прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури — суди прийняли рішення лише в 17 з них.

Реклама

А поделиться?