Головна ялинка, унікальний потяг та свято для військових: День Святого Миколая в ХарковіУ День Святого Миколая в Харкові відкриють головну ялинку та влаштують свято для військовослужбовців

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших свят малечі. 19 грудня діти пригадують, чи добре себе поводили весь рік та заглядають під подушки в пошуках подарунків. Традиційно також в цей день відкривається сезон новорічних святкувань.

Відкриття головної ялинки міста

19 грудня в Харкові відбудеться офіційне відкриття головної ялинки на площі Свободи. У програмі передбачений святковий концерт, привітання від улюблених казкових героїв, а також світлове шоу. Початок святкових заходів о 17:00.

Святковий ретропотяг у Харкові

Влаштують свято й харківські залізничники. 19 грудня з вокзалу «Харків-Пасажирський» відправиться у традиційний святковий зимовий рейс ретропотяг Південної залізниці. Пасажирами стануть діти.

У складі потягу є справжній паровоз 1954 року випуску, що працює на вугіллі, та пасажирський вагон, побудований 76 років тому.

Потяг проїде від Південного вокзалу до станції «Основа». Після повернення на вокзал для дітлахів будуть організовані майстер-класи з оригамі та малювання, а також конкурси та вікторини. Початок о 10:00.

Миколайчики у «харківському Диснейленді»

Святкування Дня Святого Миколая проходитиме і в парку ім. Горького. 19 грудня тут покажуть лялькову виставу, шоу-програму з конкурсами «Подарунки святого Миколая» та новорічну виставу «Одного разу в казці». Діти зможуть взяти участь у конкурсах, змаганнях та отримають солодкі подарунки за хорошу поведінку. Початок святкувань о 17:00.

Вистава «Ніч перед Різдвом»

Не омине цей день і харківських театралів. Так, у театрі ім. Шевченка покажуть виставу «Ніч перед Різдвом».

Глядачам продемонструють улюблену історію про коваля Вакулу, який напередодні Різдва втратив від кохання здоровий глузд і вирішив у будь-який спосіб здобути черевички, які носить цариця, й розтопити крижане серце своєї Оксани. Тут і колоритна Солоха зі своїми любовними походеньками з Чортом, Дяком, Головою та Чубом. Містичний характерник Пацюк, який має блат із самісіньким пеклом, козаки з Січі і сама цариця. Початок вистави о 19:00. Вартість квитків — від 50 грн.

Подарунки для захисників.

Окрім традиційних розваг у Харкові влаштують «Свято навпаки». Маленькі «Миколайчики» принесуть подарунки вже дорослим військовим, які проходять лікування у медичних закладах міста.

Волонтери закликають долучитися до свята не лише дітей, але й усіх бажаючих. Військовослужбовці проходять лікування у Військовому шпиталі, Інституті ім. Сітенка, Інституті протезування, Харківському обласному госпіталі для інвалідів війни, Обласній лікарні, Центрі соціально-психологічної реабілітації воїнів АТО, членів їх родин, родин загиблих, зниклих безвісти та волонтерів, КЗОЗ «Харківська обласна клінічна психіатрична лікарня №3».

А поделиться?