Геннадий Кернес провел личный прием работников ХТЗ27 апреля 2017, 18:08

 

Про нестачу грошей та про проблеми здоров’я, про зіпсовані дахи та зруйновані під’їзди, — про що тільки не говорять в мерії. Притому, що важливо, говорять із самими людьми, яких ці проблеми і стосуються.

Традиційний особистий прийом Харківського мера. Цього разу в малій залі міської ради. Серед тих, хто записався — працівники Харківського тракторного заводу, одного з найбільших та найвідоміших промислових підприємств не тільки Першої столиці, а й всієї України. Питання до мера різні: хтось просить фінансової допомоги, хтось — сприянню в лікуванні, хтось звертається із комунальними питаннями. Так і Іван Крикун, слюсар-складальник ХТЗ, прийшов просити відремонтувати тротуар близ будинку та під’їзд. Всі інші його прохання вже виконали. 

Іван Крикун слюсар-складальник ХТЗ

Подъезды, входные двери поменяли, крышу перекрыли, вот это сделано у нас. Воздухоотводы сделали новые. Короче, уделили внимания очень много, очень много. 

Багато хто приходить на прийом до мера просто зі словами вдячності, сказати «спасибі» за оперативне реагування на озвучені людьми проблеми. Ті, хто звертаються вперше зазвичай швидко отримують допомогу. Щодо питань, які не можна вирішити тут і зараз, особисто мер бере до роботи. І віконання буде знаходитися під його контролем. 

Геннадій Кернес Харківський міський голова 

Я еще раз обязываю вас проанализировать сейчас все сказанное. В том числе вопросы материальной помощи, все вопросы, все заявления, связанные со здравоохранением и вопросы коммунального хозяйства, все вопросы, поставленные на данном личном приеме еще раз проанализировать  и уведомить людей о сроках выполнения данных работ.

А поделиться?