Геннадий Кернес инициировал разработать жилищную программу для переселенцев10 октября 2017, 16:34

 

Віч на віч і в живій розмові з жителями міста. Харківський міський голова Геннадій Кернес вкотре зустрівся з харків’янами на особистому прийомі. Традиційно люди йдуть до міського голови, аби вирішити свої найгостріші питання. Інколи вони зачіпають сотні, а то й тисячі осіб. Останнє повністю окреслює візит цього чоловіка. Ігор Зачко вимушений переселенець з Луганщини. До Харкова переїхав в 2014. 

Ігор Зачко переселенець з Луганщини  

Все проблемы они завязаны на том, чтобы перестать быть переселенцами. Эта наша мечта. Но поскольку быстро перестать быть переселенцем и вернуться домой мы сейчас не можем, но мы можем перестать быть переселенцами став харьковчанами. А для того, чтобы стать харьковчанами нам нужно прежде всего жилье.

Міський голова, зазначив, що над цією соціальною проблемою у місті працюють давно. Тому, аби її оперативніше вирішити, Геннадій Кернес доручив профільному департаменту розробити спеціальну міську програму, що могла б допомогти тисячам переселенців. 

Ігор Зачко переселенець з Луганщини  

Начинаем мы с того, что новая программа по льготному кредитованию жилья, которая начнет работать с 2018 года — городская программа, она будет включать и такую целевую аудиторию, как и внутренне перемещенные лица. Вот это в Харькове, я считаю такая новация, наверно такой программы в Украине больше нет.           

Не без результату з зустрічі з Генндієм Кернесом пішли і харків’яни, які теж потребують покращеня житлових умов. З кожним із заявників зайнялись спеціалісти. Хоча, зізнаються люди, на позитивну відповідь сподівалися ще до розмови з мером . 

Вікторія Тімощенко багатодітна мати 

Потому, что сколько читали, сколько смотрели он никого не оставляет в беде сам на сам. Он постоянно всем помогает. То есть он идет на встречу. 

Загалом на особистому прийомі Геннадій Кернес вислухав  понад чотири десятки проблемних питань, що були озвучені харків’янами. Всі їх міський голова взяв на особистий контроль. Інші загальноміські питання, від ремонтів покрівель до розриттів на місцях аварій на системах водо та теплопостачання, що можна вирішити оперативно, Геннадій  Кернес доручив вивчити і вирішити.   

Геннадій Кернес Харківський міський голова 

Я прошу глав администраций, особенно глав администраций, чтобы оперативно реагировали на любые вот недоделки, которые сейчас есть. И ставили меня в курс дела. Чтоб потом так не было, мы ждали, мы не могли вам об этом сказать, мы думали что это. Я не хочу. Тогда будете солидарно нести ответственность вместе с ними. Значит сейчас мое поручение отработать директору коммунального департамента, жилищного, отработать с главами администраций все незавершенные вопросы, какие мы можем с вами завершить.

А поделиться?