Гелікоптер Мі-8МТ евакуював поранених бійців ЗСУ у Харків (ФОТО)Сьогодні, військові медики провели аеромедичну евакуацію поранених військовослужбовців з району проведення Антитерористичної операції до міста Харкова.

Спершу бійцям оперативно надали допомогу передові групи лікарсько-сестринських бригад, що знаходяться найближче до районів бойових дій. Далі поранених доправили до 65-го військового мобільного шпиталю, де провели необхідні заходи із оперативного втручання та стабілізації.

Оцінивши стан військовослужбовців, було прийнято рішення про їх перевезення повітряним транспортом на вертольоті Мі-8МТ у Військово-медичний клінічний центр Північного регіону у Харкові.

“Кілька днів тому двоє військовослужбовців отримали мінно-вибухові ураження на передовій. Це множинні поранення, верхніх та нижніх кінцівок, тулуба, проникаючі поранення черева. Зараз їхній стан стабільний, їх уже чекають у Харкові – у військово-медичному клінічному Центрі Північного регіону, де бійці проходитимуть подальшу діагностику та лікування. Крім того, до Центру також будуть доставлені військовослужбовці з травмами та соматичні хворі”, – розповідає головний хірург АТО полковник медичної служби Костянтин Гуменюк.

За словами полковника, нині в районі АТО військові медики забезпечені сучасними реамобілями для потреб військових в зоні АТО.

Реклама

А поделиться?