«Гарна дівчинка була, пробивна»: в Ізюмі поховали загиблу в прямому ефірі соцмереж водійку BMW«Гарна дівчинка була, пробивна»: в Ізюмі поховали загиблу в прямому ефірі соцмереж водійку BMW — Укрaїнa — TCH.ua

ТСН.ua пропонує підписатися на отримання push-сповіщень

Підписатися

Відмовитися

]]>

На місцевому ринку Дарина тримала свій лоток із одягом. У те, що дівчина була нетвереза за кермом, тут не вірять. Кажуть – вона завжди була чемна та дуже діловита, і в такому юному віці вже зорганізувала власний бізнес. «Гарна дівчинка була, пробивна. 22 роки – і тримати свій контейнер. Це про щось таки свідчить», — кажуть продавці.

Результатів експертизи на алкоголь та наркотики доведеться очікувати ще кілька днів. Правоохоронці також вивчають і інші чинники, які могли призвести до катастрофи – зокрема, мокрий асфальт, темну пору доби та неуважність водія.

Читайте також: Убивча селфіманія: психологи пояснюють залежність від «лайків» низькою самооцінкою

Як повідомлялося, в Ізюмі Харківської області дівчата на BMW потрапили у жахливу аварію, знімаючи відео для Instagram. ДТП сталася 29 червня о 03:30 на проспекті Незалежності. На відео видно, як дивлячись у камеру, пасажирка хильнула з пляшки алкоголю, далі дівчата ввімкнули гучну музику, весело привіталися зі своїми глядачами та заспівали. Коли камеру повернули в бік дороги, вже за кілька секунд було чути гуркіт та крики свідків, які викликали «швидку». Саме це відео останньої хвилини життя Софії та Дарини з телефону однієї з жертв згодом оприлюднили в Інтернеті. У кадрі за кілька секунд до аварії у салоні веселяться дівчата, наспівують слова із молодіжного хіта «тут нас не знайдуть проблеми».

Кореспондент ТСН Мар’я Уманська

Вибір редакції

На Чернігівщині смерч підняв у повітря двох дітей, а потім кинув їх на землю
Перейти

Реклама

А поделиться?