«Гайсинську знаю, колись любов була»: Кернес заявив, що в нього немає дружиниМер Харкова переадресував питання про свої активи до Гайсинської.

Оксана Гайсинська не є цивільною дружиною Геннадія Кернеса. Про це заявив міський голова Харкова в інтерв’ю theБабель.

«У мене немає цивільної дружини», — зізнався він у відповідь на запитання про нібито записані свої старі бізнес-активи на цивільну дружину Оксану Гайсинську. Журналістів цікавило, чи правдою є те, що ці фірми отримують підряди з міського бюджету.

Читайте також:
Кернес пообіцяв найближчим часом відновити знесений пам’ятник Жукова

«Оксану Гайсинську знаю, колись любов була, і що? У неї і запитайте про бізнес-активи. Була любов і немає любові», — заявив Кернес.

Читайте також:
Кернес і Труханов поведуть у Раду нову партію

Як повідомлялося, в цьому ж інтерв’ю Кернес пообіцяв, що в новому парламенті працювати не буде й відмовиться від мандата народного депутата, якщо отримає на нього право за підсумками виборів.

ВідеоЧастина колишнього «Опоблоку» об’єдналась із партіями Кернеса та Мураєва

Разом планують іти на парламентські вибори. Загалом до нової політичної сили увійшло 5 партій — переважно колишніх регіоналів або їхніх прихильників. Серед учасників — депутати  Вадим Новинський та Олександр Вілкул, очільник Харкова Геннадій Кернес. До нового об’єднання доєдналися ще мери кількох українських міст та представники промисловості.